OK
دفترحقوقی هدی فرخی

طلاق توافقی

:طلاق توافقی

طلاق توافقی به طلاقی اطلاق می‌شود که هردو طرف مایل به طلاق بوده و از قبل درباره تمام موارد با یکدیگر به مصالحه رسیده‌اند. از مهمترین موارد می‌توان به مهریه، نفقه، حضانت فرزندان بعد از طلاق، ملاقات فرزند، استرداد جهیزیه و بقیه موارد را نام برد. بعد از انجام توافق بر سر کلیه امور، تمام موارد مورد توافق مکتوب شده و تحویل وکیل انتخاب شده از سوی زوجین می‌شود. بعد از این مرحله وکیل برای انجام مقدمات لازم برای ثبت دادخواست جدایی توافقی و پیگیری پرونده اخذ رای طلاق را انجام می‌دهد. گواهی به نام گواهی عدم امکان سازش وجود دارد که بعد از صدور رای طلاق توسط وکیل صادر می‌شود. هدی فرخی وکیل پایه دادگستری بهترین وکیل طلاق توافقی در زمینه تنظیم موافقتنامه در این زمینه است. اگر شما و همسرتان درخواست طلاق توافقی را دارید، من در هرلحظه در کنار شما خواهم بود.

مراحل طلاق توافقی توسط وکیل

برای انجام مراحل طلاق توافقی وکیل قبل از هرچیز صورتجلسه‌ای درباره نحوه توافق بر سر مهریه، نفقه، حضانت فرزند مشترک، نفقه فرزند مشترک، جهیزیه، نحوه و چگونگی ملاقات فرزندان با والدین و بسیاری از توافقاتی که بین دوطرف صورت می‌پذیرد را آماده می‌کند. قبل از ارائه توافق نامه باید یکسری مدارک برای ارائه به دادگاه آماده شود که در ادامه به بررسی این مدارک می‌پردازیم:


آماده کردن مدارک طرفین (مدارکی مانند شناسنامه، کارت ملی و اصل سند ازدواج مورد نیاز است)


تهیه و آماده کردن دادخواست طلاق توسط وکیل پایه یک دادگستری و تحویل آن به دادگاه


انجام آزمایش بارداری قبل از ارائه مدارک به دادگاه


حضور در دادگاه و بررسی توافقات زوجین


دریافت حکم طلاق از دادگاه


مدت زمان انجام طلاق توافقی

هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری در کوتاه‌ترین زمان ممکن که کمتر از 10 روز کاری است اقدام به انجام جدایی توافقی می‌کنند. البته زمان تا حدودی زیادی به پرونده‌های طلاق و حجم زیاد آن در دادگاه بستگی دارد. البته این نکته قابل ذکر است که زوجین محترم حتماً قبل از طلاق توافقی باید به طور دقیق تمام موارد را بررسی و سپس اقدام به مراحل طلاق توافقی نمایند. چون بسیاری از زوجین بعد از انجام جدایی توافقی از انجام این کار پشیمان شده اند.


ویژگی‌های یک وکیل خوب در طلاق توافقی

این روزها با بروز جرائم و مشکلات مختلف موسسه‌های حقوقی زیادی تاسیس شده‌اند. اما داشتن کیفیت و ارائه کاری با کسب حداکثر رضایت کاربران کاری ساده نیست و هر موسسه حقوقی قادر به انجام این کار نمی‌باشد. چون بسیاری از موسسات حقوق از وکیل های کارآمور بهره میبرند و در واقع بسیاری از تجارب را روی پرونده های مخاطبان انجام میدهند که بعضا به پیشنهادات وسوسه انگیز قیمت طلاق توافقی ، منجر به اتفاقات خاصی گریده اند .


هدی فرخی وکیل خانم باتجربه طلاق توافقی در تهران ،بدیل وجدان اخلاقی و کاری به شما اطمینان خاطر میدهد بدون نیاز به حضور زوجین در دادگاه . روند کاری با بالاترین کیفیت به انجام برسد و از ابتدا تا پایان مراحل پرونده در کنار شما عزیزان خواهند بود

آیا طلاق توافقی نیاز به داوری دارد؟

در طلاق توافقی نیازی به داوری وجود ندارد. داوری فقط وقتی مطرح می‌شود که طلاق از جانب یکی از طرفین مطرح شده باشد. با این حال در طلاق براساس توافق وکلای دادگاه می‌توانند برسر مسائل و حقوق زوجین باهم صحبت و به مراحل جدایی رسیدگی نمایند.


چرا هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری را انتخاب کنیم؟

همانطور که قبلاً گفتیم هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری جزو وکلای برجسته و با تجربه در زمینه مراحل طلاق توافقی است. طلاق براساس توافقی از آن دسته موارد حقوقی است که معمولاً به داوری نیاز ندارد. اما مانند هر کار دیگری برای طی پروسه قانونی آن به وکیل طلاق نیاز است. هدی فرخی از مجرب‌ترین وکلای پایه یک دادگستری هستند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به این موضوع رسیدگی می‌نمایند. وجود وکلای با تجربه در این خصوص به شما این امکان را می‌دهد تا بدون هیچگونه نگرانی و استرس پروسه جدایی را طی نمائید و از هر بابت خیالتان راحت باشد.


کلام آخر

اگر شما هم جز زوجینی هستید که تصمیم برای جدایی گرفته‌اید قبل از هرچیز باید تصمیم خود را با دقت بررسی کنید زیرا بسیاری از افراد بعد از انجام جدایی از انجام این کار پشیمان می‌شوند. بعد از اینکه کاملاً از تصمیم خود آگاه شدید به طور مشترک برسر مسائلی مانند نفقه، مهریه، حضانت فرزندان و... تصمیم‌ می‌گیرید و براساس آن موافقتنامه‌ای تنظیم و به وکیل برای طلاق توافقی تحویل می‌دهید. وکیل برای طلاق توافقی در کمتر از ده روز اقدام به گرفتن حکم طلاق می‌نماید. اما باز هم با تمام این مسائل تعداد پرونده‌های طلاق در دادگاه تاثیر زیادی برروی مدت زمان صدور حکم طلاق دارد. هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری از موفق‌ترین وکلای حقوقی در زمینه پرونده‌های جدایی است.

جهت مشاوره با وکیل خوب طلاق توافقی میتوانید با شماره 09123574655 هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری تماس حاصل نمایید