OK
دفترحقوقی هدی فرخی

وکیل ملکی متخصص و حرفه ای در تهران

:وکیل ملکی متخصص و حرفه ای در تهران

وکیل ملکی , بهترین وکیل متخصص در امور ملکی در تهران درواقع یکی از پر تکرارترین دعاوی حاضر در محاکم دعاوی املاک است که متاسفانه علت اصلی افزایش این قبیل دعاوی ، عدم استفاده از تخصص وکلای دادگستری متبهر در این حوزه می باشد .


نکات کلیدی ملکی

1. در قراردادهای مربوط به املاک باید بررسی نماییم که آیا در قرارداد شرط داوری عنوان شده است و یا خیر ؟ اگر در قرارداد شرط داوری عنوان شده باشد هرگونه اقدام در اجرای تعهدات این قرارداد می بایست از طریق نهاد داوری حل و فصل گردد .
2.مالک اولیه و اصلی ملک را شناسایی کنیم، چرا که در اکثر دعاوی املاک باید مالک اصلی ملک نیز طرف دعوی قرار گیرد هرچند نام ایشان در قرارداد نباشد .
3. همچنین بررسی گردد که ملک موقوفه نباشد و یا اگر مربوط به خانه های مسکن مهر می باشد مالکیت زمین مشخص گردد .
4. طرح دعاوی باید بر علیه کلیه ایادی قبلی صورت پذیرد و منظور از ایادی ، افرادی هستند که در گذشته ملک را خرید و فروش نموده اند تا به آخرین خریدار برسد .
5. بررسی گردد که قرارداد با وکالت تنظیم گردیده و یا شخص اصالت آنرا تنظیم نموده است


وکیل ملکی

با توجه به اقبال عمومی به سرمایه گذاری در حوزه املاک ، بیشترین دعاوی مربوطه به املاک در بخش پیش فروش املاک هست و با توجه به این امر که مصالح در ساخت و ساز افزایش زیادی داشته بسیاری از سازندگان املاک نیز با مشکلاتی روبرو شده ند و بیشتر قراردادهای پیش فروش نیز به همین علت با تاخیر روبرو می گردند . چرا وکیل ملکی ؟ بدیهی است با توجه به پیچیده بوده دعاوی املاک ، وکلای متبهر و باتجربه در این زمینه تخصص و تجربه کافی در این خصوص را داشته اند محرز و مشخص است با کوچکترین ایراد در تنظیم دادخواست ممکن است هزینه دادرسی و زمان به کلی از بین برود باید توجه داشت گرایش دعاوی املاک بسیار پهناور بوده و بهره مندی از وکیل متخصص دعاوی املاک راه را برای احقاق حق هموار خواهد نمود . وکیل خوب ملکی کمک بگیرید. هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری یکی از وکلای منتخب در بین وکلای خانواده میباشد که با وجدان کاری بالا به همراه موکلین خود این مسیر پبچیده را آسان میکند. برای گرفتن وقت مشاوره با شماره تلفن های 09123574655 تماس حاصل نمایید